TOP bv slaat handen ineen met nieuwe verkooporganisatie Like Fresh.

TOP is de innovatie-organisatie achter succesvolle producten als Cold Press, Pluckr, PurePulse, Hygienisator en Compact Food Dryer. Om de eigen innovatiekracht hoog te houden gaat Like Fresh een ondersteunende rol krijgen met de verkoop van machines.

TOP richt zich op de ontwikkeling van sterk vernieuwende voedselverwerkende technologieën. Daarnaast zal TOP actief blijven in de verkoop en servicetrajecten in samenwerking met Like Fresh.

Like Fresh – een zusteronderneming van TOP – is een nieuwe organisatie waarin jarenlange expertise in de voedingsindustrie is samengebracht.
‘We bieden verregaande kennis van de nieuwste ontwikkelingen in milde conservering en opslag van groente en fruit, Like Fresh levert hoogwaardige oplossingen voor producenten over de hele wereld, zoals nieuwe proceslijnen of vernieuwende toepassingen binnen bestaande processen. Daarbij werken we samen met de engineers van TOP b.v. en andere innovatie-partners.’
Rob Veltman, Directeur Like Fresh

De website van Like Fresh www.like-fresh.com is afgelopen week online gegaan.
Voor meer informatie over Like Fresh kunt u contact opnemen met:
Rob Veltman, ceo Like Fresh

+31 6 22 93 23 59